پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از ایستگاه راهداری زمستانی استان البرز اعلام کرد


تقویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دستور کار

تاریخ انتشار: 1397/09/30

​وزیر راه و شهرسازی با تبریک روز راهدار، به اهمیت بحث راهداری اشاره کرد و گفت: تقویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و نظام پایدار، عادلانه و مستمری برای توجه به پرسنل راهداری ایجاد خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان البرز   محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از ایستگاه راهداری زمستانی استان البرز با اشاره به مشقات کار راهداران گفت: برخی کارها وجود دارد که اگر در آن عشق و ایمان وجود نداشته باشد ارزش‌های خود را از دست خواهد داد کسانی که در راهداری کار می کنند عاشقانه فعالیت می‌کنند.

وی افزود: زندگی آن‌ها راه، ایمن سازی راه و یاری رساندن به مردم است. در همین چند روز گذشته اتفاقی که در کردستان رخ داد و کاری که بچه‌های راهداری انجام دادند ستودنی است. ما وظیفه خود می‌دانیم که به این قشر رسیدگی خاص انجام دهیم و از خدمات آن‌ها سپاسگزاریم.

وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز راهدار گفت: انشالله با برنامه‌هایی که آقای مهندس حسن‌نیا اجرا می‌کند نظام پایدار، عادلانه و مستمری برای توجه به این قشر ایجاد خواهد شد.

وی ادامه داد: تجهیز و نوسازی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یکی از برنامه های جدی است که شروع شده است و ماشین آلات جدیدی که به راهدار خانه‌ها ملحق می‌شود و همچنین ایجاد راهدارخانه‌ها نشان از برنامه مدونی دارد که برای تقویت راهداری آغاز شده و ادامه خواهد داشت.مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان البرز میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"