پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیارتقای ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان اشتهارد

تاریخ انتشار: 1399/05/07

​ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان اشتهارد با انجام طرح های ارتقای کیفیت راهداری به منظور افزایش ایمنی تردد و کاهش تصادفات رانندگی انجام شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز، امیر سرمست رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اشتهارد با اعلام این خبر گفت : در تیر ماه سال جاری بیش از 3 کیلومتر از محور بزرگراهی اشتهارد وهمچنین3 کیلومتر از محورهای کوهستانی ایمن سازی و نقاط پرحادثه آن حذف شد.
 سرمست افزود: با توجه به وجود بزرگترین شهرک صنعتی کشور در این منطقه و تردد بالای محور، عملیات روکش آسفالت در محورهای شهرستان در دستور کار قرار گرفت و در این راستا تا کنون  بیش از 10  کیلومتر از بزرگراه اشتهارد- ماهدشت و محور اشتهارد -بویین زهرا روکش آسفالت شد.
وی با اشاره به انجام بیش از 25  کیلومتر شانه سازی  در راه های شهرستان اشتهارد به منظور افزایش ایمنی، گفت: 480 متر نیوجرسی در بزرگراه اشتهارد –ماهدشت نصب شد.
  لکه گیری، پاکسازی پارکینگ ها، نصب تابلو، برچیدن تابلو ها و بنر های  غیر مجاز، شستشوی تابلو، انسداد راه های دسترسی غیر مجاز بزرگراه، ایجاد  پدخاکی جهت جلوگیری از واژگونی در محورهای کوهستانی و بازدیدهای مستمر از جایگاه های سوخت و مجتمع های خدماتی- رفاهی شهرستان به منظور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، از دیگر اقدامات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اشتهارد در تیر ماه سال جاری بوده است.مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان البرز میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"