پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز:


توزیع بیش از 47 هزار حلقه لاستیک دولتی در البرز تا پایان تیر ماه

تاریخ انتشار: 1399/05/08

​از آغاز طرح توزیع لاستیک دولتی تا کنون بیش از 47  هزار حلقه لاستیک به ناوگان حمل و نقل عمومی کالا و مسافر برون شهری استان البرز  تخصیص داده شده است.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز،گودرز محمودی مدیر این اداره کل با اعلام این مطلب گفت: از زمان آغاز توزیع لاستیک های دولتی در سطح استان البرز از 15  تیر ماه 1397 تا پایان تیر ماه 1399  بیش از 47 هزار و 704  حلقه لاستیک دولتی بین رانندگان ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر استان البرز  توزیع شده است .
 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز اظهارکرد:از این تعداد، 40 هزار و 172 حلقه لاستیک به ناوگان حمل و نقل کالا و 7532 حلقه به ناوگان حمل و نقل مسافر اختصاص یافت .
محمودی افزود:  علاوه بر موارد مذکور در طرح های تشویقی نیز تعداد 3756 حلقه لاستیک به رانندگانی که در مقاطع حساس اعم از وقوع حوادث طبیعی مانند سیل ،زلزله و یا شرایط خاص اقتصادی مانند تخلیه فوری بنادر همکاری ویژه ای  با سازمان متبوع  داشته اند،  توزیع شده است .
گفتنی است بیش از 40  نماینده مجاز فروش، وظیفه توزیع  لاستیک های  دولتی درسطح استان البرز را بر عهده دارند و به صورت مداوم بازرسان این اداره کل و سازمان صمت بر روند توزیع لاستیک نظارت می نمایند.مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان البرز میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"