پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی



بهسازی و ارتقای کیفی راه های شهرستان ساوجبلاغ

تاریخ انتشار: 1399/06/15

بهسازی و ارتقای کیفی راه های شهرستان ساوجبلاغ با انجام اقدامات اصلاحی و زودبازده به صورت مداوم در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز: رضا رمضانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ساوجبلاغ با اعلام این مطلب، افزود: در راستای ارتقای کیفی راه های شهرستان، بهسازی و روکش آسفالت محور کوهسار به کوشکذر  و همچنین راه روستایی قاسم آباد در حال انجام است.

 وی با اشاره به  نصب 120 متر نیوجرسی برای ایمن سازی آبرو ها در آزاد راه کرج قزوین، گفت: با توجه به اهمیت آزادراه کرج-قزوین به عنوان یکی از شاهراه های ارتباطی کشور به صورت مداوم اقداماتی برای افزایش ایمنی و همچنین منظره آرایی این آزادراه انجام می شود که می توان به  اقداماتی مانند رنگ آمیزی و آشکارسازی تیرهای روشنایی، تنقیه و لایروبی آبروها، تعویض و نصب نیوجرسی در رفوژ میانی،  ایمن سازی و آشکارسازی خروجی ها، رنگ آمیزی نیوجرسی و هندریل ها، پاکسازی،تسطیح حریم و ایجاد و تنظیم شیب شیروانی اشاره کرد.

رمضانی افزود: نصب 20 تابلو در محور روستایی آران، جمع آوری30 تابلوی غیر مجاز در محور علیخان سلطانی، پاکسازی دیوار نویسی ها در محور برغان، توزیع کلاه ایمنی رایگان بین راکبین موتور شهرستان و ... از دیگر اقدامات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ساوجبلاغ طی ماه گذشته بوده است.​ 



























مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان البرز میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"